«Дорога Памела» як промінь добра та надії

Із першими весняними променями сонця, які здається нарешті розтоплять пожовклий сніг та висушать калюжі, тепло в серця шанувальників високого мистецтва принесла довгоочікувана прем’єра вистави «Дорога Памела» у Національному академічному драматичному театр імені Івана Франка.

«Утільвторпром»: підприємці працюють, а шахраї рахують гроші

ТОВ «Утільвторпром» (ЄДРПОУ 39447017), що фігурувало в нашій недавній статті про підробку документів, продовжує свій брудний шлях шахрайства. Потужний адмінресурс надає можливості, але не дає права порушувати закон.

ТОВ НВК «УКРЕКОПРОМ». Ще один демпінгуючий утилізатор-шахрай?

Ситуація на ринку небезпечних відходів досить напружена. Адже відомо, що нові ліцензії на право провадження господарської діяльності у сфері поводження з небезпечними відходами найближчим часом видаватися не будуть.

Брудні ігри у питанні утилізації ХЗЗР

Останнім часом між ЗМІ та громадськими активістами стоїть відносна тиша стосовно непридатних або прострочених ХЗЗР (хімічних засобів захисту рослин) і тари з-під них.

Великий Храм «зростає» поруч з Малим

Продовжуються роботи по зведенню Великого храму на честь Іверської ікони Пресвятої Богородиці парафії на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця» (це Осокорки, перетин вулиць Гмирі та Колекторної) та розташованого поряд із ним духовно-просвітницького Соціального Центру.

Турнірні успіхи футбольного клубу «Факел»

В останні роки професійний футбол України не може похвастатися успіхами. Наш чемпіонат залишають найсильніші гравці, зменшується кількість клубів та глядачів на трибунах…

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com