«Целокс», що рятує життя

Інколи здається, якщо б волонтери могли забезпечити українську армію усім необхідним – починаючи від одягу та закінчуючи важкою зброєю – вони б це зробили за лічені години.

Активісти громадської організації «Розбудова» неодноразово перебували у зоні АТО та в прикордонних до неї територіях, де на власні очі, спілкуючись з командуванням і звичайними солдатами, бачили потреби армії. А вони, на жаль, дуже і дуже великі. Легше сказати, що у цих відважних хлопців є в достатку, ніж чого вони потребують.

Сила «Розбудови» – в єдності позицій волонтерів, їх вмінню виокремити найголовнішу проблему та крок за кроком послідовно її вирішувати. Звісно, можливості волонтерів обмежені. Ми звичайні люди, у яких є сім’ї, які з ранку до вечора у робочих клопотах, які будуть плани на майбутнє та не бажають, щоб недолугі примхи керівника сусідньої держави впливали на наше життя та майбутнє наших дітей.

Серед безлічі потреб одним із головних напрямків нашої роботи було виокремлено медицину. Вже повідомляли про придбання санітарного броньованого авто Мерседес, яке з полю бою забирає поранених. Також за допомоги канадської діаспори передали військовим 300 персональних армійських аптечок, до складу яких входить кровозупиняючий препарат «Целокс».

Цього разу військовим 8-го окремого полку спеціального призначення Збройних сил України, який виконує бойові завдання у зоні АТО на Луганщині під містом Щастя (саме його бійці влітку визволяли міста Краматорськ та Слов’янськ), а також 7-го Хмельницького батальйону територіальної оборони, який зараз базується у селі Миколаївка Харківської області, це у восьмі кілометрах від кордону з Росією, було передано 200 целоксових бандажок стандарту країн НАТО, 200 джгутів, 200 упаковок целоксового гелю та 200 целоксових шприців.

За словами військових медиків, які приймали від волонтерів «Розбудови» зібраний вантаж, препарати на основі целоксу вкрай необхідні пораненим для надання первинної допомоги. На певний час цих ліків вистачить, але на зробленому волонтери «Розбудови» зупинятися не збираються.

«Той хто врятує одне життя – врятує цілий світ», – сказано в Толмуді. Із цим гаслом «розбудовці» повернулися до Києва, де продовжили свою роботу по підтримці української армії.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com