Спецназівці отримали бронежилети та шоломи

Після відкритого вторгнення проросійських військових елементів на територію Україну ще чіткіше став зрозумілий жалюгідний стан екіпірування та озброєння військових Збройних сил України.

Є потреба в самому необхідному – якісному одязі, засобах захисту, харчуванні, пальному та інших речах, які сьогодні конче потрібні для гідного виконання поставлених у зоні АТО завдань та стримування атак сепаратиських угруповань.

Як свідчать оперативні дані, чимало жертв військових можна було б уникнути, якби хлопці були екіпіровані належними та якісними засобами захисту. Враховуючи нездатність держави у повній мірі виконати це завдання, громадська організація «Розбудова» поставила постачання засобів захисту серед своїх пріоритетних завдань.



Завдяки наполегливій та кропіткій роботі волонтерів «Розбудови», вдалося зібрати кошти та придбати найкращі світові аналоги бронежилетів та кевларових шоломів!



Загалом бійці 8-го окремого полку спеціального призначення Збройних сил України, який виконує бойові завдання у зоні АТО на Луганщині під містом Щастя, а також 7-го Хмельницького батальйону територіальної оборони, який зараз базується у селі Миколаївка Харківської області, це у восьмі кілометрах від кордону з Росією, отримали 200 бронежилетів виробництва Швеції (мають найвищий, шостий клас захисту) та 150 кевларових шоломів виробництва Італії.

Військові були щиро вдячні волонтерам за надану допомогу, адже це саме ті речі, які допомагають рятувати їм життя та здоров’я. «Розбудовці» пообіцяли, що на цьому не зупиняться та продовжать з ще більшим натхненням допомагати армії.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com