Теплі каремати у військові палатки

У серпні терористи із системи залпового вогню «Град» обстріляли територію селища Победное, що біля Луганська. На жаль, втрат зазнали як українські військові, так і місцеве населення...

Волонтери громадської організації «Розбудова» одразу зв’язалися з командним штабом 8-го окремого полку спеціального призначення Збройних сил України, який виконує поставлені завдання у цій місцевості, та дізналися про негайні потреби наших військових.

Вони вельми серйозні, враховуючи рівень матеріальних втрат – повністю були знищені палатки, особисті речі, одяг та багато іншого. Завдання захищати безпеку України та її громадян ніхто не відміняв, тож не дивлячись на важкі умови військові продовжують нести свою небезпечну, але дуже важливу для країни службу.

За зібрані активістами «Розбудови» кошти було придбано три рулони карематів загальною довжиною 300 погонних метрів. Товщина – півтора сантиметри.

Каремат буде використано в якості підлоги у польових палатках, де відпочивають військові. Придбаного покриття має вистачити для облаштування місць для 400 людей.Враховуючи прохолодну погоду – вже у вересні вночі температура опускається до нуля градусів – рулони карематів волонтери якнайшвидше доставили до селища Победное, де безпосередньо передали його військовим 8-го окремого полку.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com