Подяка від військової частини польової пошти В4252

Днями з міста Хмельницького від командира військової частини польової пошти В4252 О.О.Нечаєва надійшла подяка на ім’я голови ГО «Розбудова» Віктора Журавльова.

У ній від імені військових висловлюється щира подяка за значний благодійний внесок та підтримку і розуміння проблем Збройних сил України та нашої Вітчизни у цей складний час. «Своїм щиросердечним вчинком ви зміцнюєте обороноздатність держави, надаєте можливість нашим військовослужбовцям відчувати себе забезпеченими у повсякденній діяльності. Ми маємо за честь назвати вас своїми вірними друзями. Нехай ваші люблячі серця надихають на шляхетні вчинки, а ви залишайтеся на довгі роки прикладом для всіх, взірцем жертовності та любові до України», – сказано у подяці

Волонтери «Розбудови» дякують військовим за високу оцінку нашої діяльності. Ваші добрі слова ще більше надихають нас на роботі по забезпеченню всім необхідним української армії.

Зазначимо, що військова частина польової пошти В4252 виконує бойові завдання у антитерористичної операції на сході України.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com