Зимові костюми для снайперів

Морозна погода, а зима цього року на Донбасі видалася справді суворою, вносить свої корективи і в роботу волонтерів.

Знаючи потреби військових у зоні АТО, активісти громадської організації «Розбудова» велику увати стали приділяти придбанню зимового одягу, взуття, спеціального захисного екіпірування.

На початку грудня волонтери «Розбудови» передали бійцям 8-го окремого полку спеціального призначення Збройних сил України, який зараз базується неподалік від Щастя, що на Луганщині, десять комплектів маскувальних костюмів для снайперів. Виробництво компанії Miltec Sturm Handels GmbH, із Німеччини, відповідає стандартам НАТО.

Костюм складається з довгої куртки, брюк та маскувальної панами. На тканині закріплені нитки білого та чорного кольору. За рахунок кріплення маскувального матеріалу в одній точці на вітрі та при русі, силует людини стає розпливчастим, створює ефект об'ємного камуфляжу, ускладнюючи розпізнавання та виявлення. Костюм зроблений з м'якого, що не виробляє шуму матеріалу, не блищить та не створює відблисків на сонці. Температурний діапазон використання та зберігання не вище 70°С.

Передаючи костюми військовим, волонтери «Розбудови» побували у розташуванні 8-го окремого полку спецназу та на власні очі побачили потреби військових. На жаль, вони величезні, турбот додають складні погодні умови на Донбасі. Але це не привід опускати руки. Побачивши очі наших військових та їх бажання захищати рідну країну, волонтери «Розбудови» мобілізують ресурси та вже найближчим часом готуються передати до полку нові необхідні речі.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com