Фургон Volkswagen на службі військових

Із кожним місяцем все більш значущою стає потреба українських військових у зоні АТО у транспортній техніці. Надійній та зручній, яка не підведе у найскрутнішій ситуації.

Як повідомлялося, у липні громадська організація «Розбудова» придбала броньований автомобіль Мерседес, переобладнаний під санітарний. Останні місяці він вірою та правдою служить військовим, забираючи з полів бою та доставляючи до шпиталів поранених.

Днями до парку авто 8-го окремого полку спеціального призначення Збройних сил України, який базується на Луганщині біля міста Щастя, прибув дизельній фургон Volkswagen (на фото). Волонтери «Розбудови» передали автівку військовим, які найближчим часом планують обшити її броньованими листами та пофарбувати у відповідний захисний колір. Фургон вміщує до п’яти чоловік та вантаж до півтори тони. За необхідності, у задній частині фургону можна розмістити кулемет або іншу зброю.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com