Будинок Героям АТО: завершені проектні роботи та планування ділянки

Приємна новина надійшла до Громадської організації «Розбудови» у передостанній день 2014 року.

А саме, 30 грудня нами були отримані містобудівні умови в Департаменті Архітектури та містобудування Хмельницької Міської Ради щодо будівництва багатоквартирного житлового дому у місті Хмельницький по вулиці Льва Толстого, 4, для сімей військових, які загинули або отримали поранення під час виконання бойових завдань у Зоні АТО.

ГО «Розбудова» було заключено договір з КП «Житомирпроект» на виконання проектних робіт по житловому будинку для учасників АТО. В короткі терміни командою фахівців на чолі з директором Олександром Самойлом (роботи були виконані усього за 2 тижні) була розроблена територіально-планувальна організація ділянки та надане архітектурне-будівельне рішення щодо забудови.

Загальний вигляд житлового будинку зазнав змін, які лише порадують його майбутніх мешканців. В цілому у 3-поверховій будівлі загальною площею 1380 кв.м. буде 18 квартир, із них 12 двокімнатних (площа квартири 72 кв.м.) та 6 однокімнатних (площа квартири 44 кв.м.).

На прилеглій до будинку території будуть зведені ігровий майданчик для дітей, майданчик длі відпочинку дорослого населення, майданчик для занять фізкультурою, майданчик для сушіння білизни та чищення речей, майданчик для вигулу собак, парковка авто.

Відзначимо, що зараз проходить реєстрація декларації про початок виконання будівельних робіт в ДАБІ Хмельницької області. Згідно з графіком робіт, здача будинку запланована навесні 2015 року.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com