Зупинити кровотечу – врятувати людину

Найчастіше під час військових дій бійці гинуть від втрати крові, коли у надважких умовах немає змоги надати кваліфіковану медичну допомогу, зупинивши кровотечу. Про це знає кожен військовий, який зараз знаходиться у зоні АТО.

На жаль, через відсутність належного фінансуванні не усі з захисників нашої Вітчизни мають у персональній аптечці високоефективний кровозупиняючий засіб Целокс. Він створений на основі натуральної природної речовини хітозану (природний полімер, який отримують із оболонок і панцирів креветок та крабів) і призначений для догоспітальної екстреної допомоги. Целокс здатен зупинити смертельну кровотечу з стегнової артерії приблизно за 3 хвилини, а більш дрібні кровотечі – за кілька секунд. При контакті з кров'ю гранули Целокс вбирають рідину, набухають і склеюються в єдину гелієво-желеподібну масу, утворюючи єдиний щільний згусток.

Волонтери «Розбудови» чудово обізнані про потреби української армії у зоні АТО. Майже щоденно спілкуючись з керівниками підрозділів та звичайними військовослужбовцями 8-го окремого полку спеціального призначення Міністерства оборони, який нині базується у передмісті Щастя, що на Луганщині, «розбудовці» отримують заявки на різні види допомоги, в тому числі і медичної. Під Новий рік до медичної частини полку нами було передано 50 пакетів кровозупиняючих бандажів з Целоксом, а також спеціальні зажими для зупинки кровотечі.

Як це часто буває, передавши необхідний вантаж військовим, у відповідь окрім щирої подяки волонтери «Розбудови» отримали довгий перелік усього необхідного на найближче майбутнє.

Наша робота по допомозі українській армії не зупиняється ані на день, як і збільшується отримана у спілкуванні з військовими впевненість: перемога неодмінно буде за Україною!

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com