Будинок Героям АТО: готовий остаточний проект

Навесні 2015 року 18 сімей військових стануть власниками нових квартир в будинку у місті Хмельницький.

Громадська організація «Розбудова» виступила ініціатором та генеральним партнером будівництва, докладаючи усі зусилля для своєчасного та якісного виконання заявлених робіт. Вже за кілька місяців на ділянці, виділеній Міністерством оборони України, буде готовий для заселення красивий трьохповерховий будинок.

Територіально-планувальна організація ділянки та архітектурне-будівельне рішення щодо забудови було виконане КП «Житомирпроект». Наразі готова графіка у 3D форматі, яку залюбки пропонуємо для перегляду читачам сайту та, звісно, майбутнім мешканцям будинку.

У триповерховій будівлі загальною площею 1380 кв.м. буде 18 квартир, із них 12 двокімнатних (площа квартири 72 кв.м.) та 6 однокімнатних (площа квартири 44 кв.м.). На прилеглій території будуть зведені ігровий майданчик для дітей, майданчик для відпочинку дорослого населення, майданчик для занять фізкультурою, майданчик для сушіння білизни та чищення речей, майданчик для вигулу собак, парковка авто. Ландшафтним дизайном прилеглої території, її засадженням деревами, кущами та травою займатиметься партнер ГО «Розбудова» – садовий центр «ДаЛаС».

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com