«За перемогу! За Україну!». Як 8-й полк спецназу святкував Новий рік

І на війні, а інакше назвати ситуацію що склалася на сході країни язик не повертається, є місце для свята. Тим паче, коли на дворі Новий рік – час нових надій, здійснення бажань та приємних подарунків.

8-й полк спецназу – елітний підрозділ Міністерства оборони України – починаючи з весни 2014 року виконує бойові завдання у Зоні АТО. Мужнім хлопцям доручені найважкіші завдання – звільнювати захоплені проросійськими сепаратистами міста Слов’янськ, Сєвєродонецьк, Рубєжное та інші, не давати ворогу пройти вглиб української території та багато інших. Зараз полк базується на Луганщині, біля міста Щастя, у одній з найгарячіших точок АТО.

Саме тут, як кажуть – на бойовому посту, бійці полку з міста Хмельницького зустрічали Новий рік. Як водиться, з ялинкою, святково накритим столом, культурною програмою та… красунею-снігуронькою. Згадали бойових побратимів, що загинули захищаючи Україну, та побажали усій країні мирного неба над головою.

Волонтери Громадської організації «Розбудова» підготували військовим приємні подарунки. Кожному із 340 хлопців було вручено набір, до якого увійшли дві шоколадки, дві пачки цигарок, цукерки, яблука, апельсини та лимони. На склад полку передано багато набрів теплих речей.

За допомогою автотранспорту волонтерів «Розбудови» родичі військових змогли передати хлопцям особисті подарунки та речі. Також приємні подарунки до новорічного столу зробило ТОВ «Агробізнес».

Найбільше, чого військові з 8-го полку спецназу бажали собі та Україні у 2015 році – миру та спокою. А ще, живими та здоровими повернутися до рідних домівок. «Слава Україні!», – вигукнули хлопці у перші секунди 2015 року.

Вам слава, нашим Героям!

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com