Допомога АТО: нові фільтри допоможуть вирішити проблему з водою

Серед багатьох проблем, з якими зіткнулися українські військові у зоні проведення АТО, однією із найзначущих є відсутність достатньої кількості якісної питної води.

В умовах постійної зміни міста дислокації та обмежених технічних ресурсів, питання надходження води до армійських частин не завжди вдається вирішити належним чином. А чиста та якісна вода у великій кількості військовим потрібна і для особистих, і для робочих потреб.

Частково вирішити цю проблему бійцям 8-го полку спецназу, який базується поблизу міста Щастя, що на Луганщині, допоможуть два набори водяних фільтрів від американської компанії Sawyer. Днями вони були передані волонтерами «Розбудови» військовим і вже почали використовуватися за безпосереднім призначенням.

 

Фільтр Sawyer представляє з себе чотирилітровий подвійний мішок   з системою ультраочищення. Система дозволяє легко очищати до чотирьох літрів води усього за десять хвилин. Мембрана фільтру створена з порожнистих волокон діаметром 0,02 мікрон. Згідно з характеристикою, видаляє 99,997% вірусів та 99,99999% бактерій, не залишаючи в чистій воді хімічного смаку. Фільтр вагою менш ніж півкілограма має гарантію на очищення 3,8 мільйони літрів води та є одним із найкращих у своєму класі.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com