Сертифікати «Військові» на підтримку української армії

Громадська організація «Розбудова» розуміючи, наскільки в сьогоднішній важкий час нашій армії потрібна підтримка, робить все можливе, аби в будь-який спосіб підтримати бійців АТО, які захищають нашу Батьківщину.

Ще одним кроком в підтримку бійців у зоні АТО стало придбання Громадською організацією «Розбудова» Сертифікатів казначейського зобов’язання «Військові» на пред’явника на загальну суму 100 000,00 гривень.

Розміщенням казначейських зобов’язань «Військові» займається Міністерство фінансів України. «Для успішної реалізації проекту випуску казначейських зобов’язань «Військові» чітко визначається мета залучення коштів та формулюється заклик до спільноти щодо об’єднання зусиль, бажань та намірів долучитися до розбудови нової країни шляхом спрямування власних коштів на придбання державних цінних паперів, а також створення можливостей відчути причетність до вирішення загальнонаціональних проблем, об’єднання зусиль та ресурсів, надати фінансову допомогу вітчизняним Збройним Силам з метою підвищення їх боєготовності та зміцнення обороноздатності держави», – йдеться у заяві Мінфіну.

Даний державний проект дає змогу надати  фінансову допомогу  Збройним Силам України, що сприятиме залученню додаткових коштів до Державного бюджету, які будуть використані для зміцнення боєздатності української армії, соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей. Зауважимо, що Мінфін та Міноборони взяли на себе зобов’язання регулярно звітувати про використання коштів на потреби української армії.

 

Громадська організація «Розбудова» приєдналася до державної ініціативи! Ми впевнені, що спільними зусиллями здобудемо перемогу і захистимо нашу Вітчизну.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com