Спецназівці отримали 60 пар зимових черевиків

Громадська організація «Розбудова» продовжує постачати для бійців Збройних сил України, які зараз виконують бойові завдання у зоні АТО, найнеобхідніші речі.

Враховуючи тісні, а краще сказати дружні стосунки між керівним складом та бійцями 8-го полку спецназу, які нині виконують бойові завдання у Луганській області, поблизу міста Щастя, та активістами «Розбудови», ми самі отримуємо від військових заявки та можемо оцінювати проблемні місця у комплектації та матеріальних засобах.

Зараз на сході України морозна погода, інколи вночі стовпчик термометра опускається до –20 градусів. Тож наявною є потреба у спеціальному теплому одязі та взутті, в якому військові можуть виконувати свої бойові завдання.

Раніше ми повідомляли про придбання для 8-го полку спецназу 400 спеціальних комплектів теплого одягу, термобілизни, курток, водонепроникних штанів, спеціального зимового взуття, зимових костюмів для снайперів. На початку лютого до спецназвіців прибула нова партія – 60 зимових черевиків «Surplus Cold Weather Thermo Boots» від відомого німецького виробника Surplus Raw Vintage (світовий лідер з виробництва військового вінтажного одягу в стилі мілітарі).

Теплі зимові черевики Cold Weather Thermo Boots призначені для екстремальних погодних умов. Висота черевика складає 24 сантиметри, зроблений з міцного водовідштовхувального матеріалу, з водонепроникними гумовою підошвою та внутрішнім черевиком (утеплювачем). Черевики мають систему шнурівки та утеплювач Thinsulate. Він захищає від холоду, дозволяючи надовго зберегти ноги в теплі. Також до черевиків придбано 60 пар термошкарпеток.

Черевики та шкарпетки було оперативно взято на облік відповідальними за матеріальне забезпечення 8-го полку спецназу, та вже видані військовим. Зазначимо, що цей вантаж було придбано за допомоги партнера ГО «Розбудова», садового центру «ДаЛаС».

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com