Як волонтери «Розбудови» до Артемівська хліб доставляли

7 лютого на сайті Громадської організації «Розбудова» була опублікована новина про чергову спільну дію ГО «Розбудова» та ТОВ «Агробізнес» щодо допомоги біженцям із зони АТО.

До міста Артемівськ, що на півночі Донецької області, було доставлено 8300 буханців хлібу та 1500 круасанів, призначених для біженців з Дебальцеве, Вуглегорську та інших міст. Машину з провізією з Києва до Артемівська супроводжував активіст ГО «Розбудова» Віталій Федорченко. Повернувшись до столиці, Віталій розповів про важливу місію допомоги біженцям:

«Транспорт та водіїв Тараса та Олега, яким особисто від мене щира подяка, для перевезення хлібу та курасанів було надано компанією «Агробізнес». 7 лютого о шостій ранку наша машина прибула до міста Артемівськ. Попередньо про візит було попереджено заступника начальника Управління праці та соцзахисту Ларису Кончикову, а заступник Голови міськради по соціальним питанням Тетяна Петрієнко на місці допомагала вирішувати оперативні проблеми. Перша частина хліба та круасанів була розвантажена на території складського приміщення санепідемстанції. У цьому нам допомогли місцеві добровольці у кількості приблизно 15-17 чоловік.

На фото (зліва направо): водії Олег і Тарас, Віталій Федорченко

Згодом машина прибула до будівлі Артемівської районної ради ветеранів війни та труда. Тут із розвантаженням сприяли працівники МНС міста Артемівська. Всюди, де ми були, отримували від людей слова подяки, вони просили їх не забувати у скрутний момент. Є велика потреба у самому необхідному – медикаментах, харчах, питній воді, одязі, дитячих підгузниках, засобах гігієни. Справа в тому, що в кількох десятках кілометрах на південь тривають бойові дії, сепаратистські групи намагаються захопити Дебальцеве та сусідні з ним території. Дуже багато біженців, які не мають можливостей знімати житло та, навіть, купувати їжу. Є проблеми з роботою.

Хліб та круасани будуть роздані біженцям у містах їх компактного проживання. Звісно, це лише частково задовольнить потреби людей, допомога має бути набагато більшою та комплекснішою. Тож закликаємо усіх допомагати людям, які не через свою вину страждають, які потерпають від агресії з боку сусідньої країни. Наша громадська організація також продовжуватиме надавати допомогу та робити все можливо, аби мир як скоріш прийшов на українську землю».

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com