Будинок для Героїв АТО: завезені матеріали для стін та утеплення

Завершуються останні підготовчі роботи по будівництву дому в місті Хмельницькому.

Наприкінці минулого року на сайті Громадської організації «Розбудова» було розміщено планування ділянки та архітектурне рішення житлового будинку для військових, які стали інвалідами під час проведення АТО, та сімей військових, які загинули у АТО. Із того часу активісти «Розбудови» провели чимало роботи, аби як скоріш розпочалося будівництво.

Зо дня на день буде визначено головного підрядника будівельних робіт, а зараз повним ходом триває закупівля основних матеріалів. Головним критерієм при виборі є якість. Ми зацікавлені, аби будинок був теплим та економним в експлуатації, аби слугував своїм новим господарям багато десятків років. Ще один критерій вибору матеріалів – віддається перевага українському виробнику. По-перше, у скрутний час ми хочемо підтримати вітчизняні компанії, по-друге, за ідентичної якості ціна на український матеріал нижча за іноземний. І, нарешті, по-третє, компанії-виробники, дізнаючись про нашу ініціативу, приєднуються до неї та надають відчутні знижки на свою продукцію.

На цьому тижні на будівельну ділянку було завезено 390 кубічних метрів газобетону виробництва ТОВ «АЕРОК» (місто Обухів). Газобетон є одним із найкращих матеріалів для будівництва будинків, вважаючись прогресивним рішенням нового покоління. Газобетон дозволяє досягти чудової теплоізоляції та високої міцності, економії ресурсів та простоти обробки.

Також придбано 76 кубічних метрів матеріалів для утеплення зовнішніх (фасадних) стін виробництва ТОВ «Техноніколь-центр». Якісний утеплювач дозволить знизити видатки на опалення будинку, дозволить не лише взимку знизити втрати тепла, але й зберегти прохолоду влітку. Це, в свою чергу, дозволить мешканцям зменшити витрати на кондиціювання квартир.

Завершені роботи по підведенню електрики та води на будівельну ділянку, обладнано місця для зберігання будівельних матеріалів. Наразі все готове для початку активної фази будівельних робіт. Вони розпочнуться після визначення та укладання угоди з компанією-підрядником.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com