Будинок для Героїв АТО: перекриття, сходи та піролізні котли

Завершуються останні підготовчі роботи по будівництву дому для українських військових.

Перед початком активної фази будівельних робіт у місті Хмельницькому, де для постраждалих у зоні АТО військових та їхніх сімей силами волонтерів Громадської організації «Розбудова» зводиться 18-квартирний житловий будинок, проводиться закупівля матеріалів та обладнання. На минулому тижні ми вже повідомляли, що на будмайданчик було доставлено 390 кубічних метрів газобетону та 76 кубічних метрів матеріалів для утеплення зовнішніх (фасадних) стін.

Наступним кроком стало придбання плит перекриття, фундаментальних блоків та сходових маршів виробництва ТзДВ «Хмельницькзалізобетон». Підприємство має сертифікат на систему управління якістю у відповідності з вимогами ДСТУ ISO 9001-2001. Продукція наразі знаходиться на складі виробника і буде завезена на будівництві одразу після його початку.Також придбано два твердопаливних піролізні котли потужністю 80 кВт кожен, виробництва Лебединський моторобудівний завод ВАТ «Мотор Січ». Це сучасне встаткування, призначене для опалення будинків шляхом спалювання деревини під видом дров, різноманітних пресування паливно брикетів або відходів кускової деревини. Таким чином досягається економія на опаленні в 5-6 (!) разів. Це, а також якість на надійність роботи котлів було одним із головних аргументів на їх користь. Додамо, що котли виробляються у місті Лебедині Сумської області та є одними із найкращих у своєму класі.Нагадаємо, що при закупівля кожного з матеріалу або обладнання активісти «Розбудови» проводять тендер. Головним критерієм при виборі є якість. Ми зацікавлені, аби будинок був теплим та економним в експлуатації, аби слугував своїм новим господарям багато десятків років. Ще один критерій – віддається перевага українському виробнику. По-перше, у скрутний час ми хочемо підтримати вітчизняні компанії, по-друге, за ідентичної якості ціна на український матеріал нижча за іноземний. І, нарешті, компанії-виробники, дізнаючись про нашу ініціативу, приєднуються до неї та надають відчутні знижки на свою продукцію.

Українські військові заслуговують на найкраще, бо ризикують своїм життям захищаючи безпеку та суверенітет нашої країни!


Іншу інформацію про будівництво житлового будинку у Хмельницькому читайте в розділі «Будинок для Героїв АТО».

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com