Визначено підрядника на будівництво дому в Хмельницькому

26 лютого відбулась важлива подія!

Після багатоденної підготовчої роботи, було підписано договір між Громадською організацією «Розбудова», військовою частиною А0553 та Будівельною компанією «Престиж Буд Стиль» з міста Львів на будівництво трьохповерхового 18-квартирного житлового будинку в місті Хмельницький, по вулиці Толстого, 4.

Нагадаємо, новий сучасний житловий будинок ГО «Розбудова» зводить для військових, які постраждали у зоні АТО, та сімей, члени яких загинули у зоні АТО. Володарями новеньких квартир стануть військові та їх сім’ї з Хмельницької, Тернопільської та Рівненської областей.

Згідно підписаної угоди, будівництво має розпочатися зо дня на день, на будівельний майданчик вже завезено необхідні матеріали та підведені комунікації. Будівельні роботи мають завершитися за півроку, 25 серпня 2015 року.

На сайті ГО «Розбудова» в оперативному режимі публікуватиметься інформація та фото з будівельного майданчика у місті Хмельницький. Слідкуйте за оновленнями.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com