Телеканал «Інтер»: сюжет про будівництво дому для Героїв АТО

Житло для бійців 8-го полку спецпризначення, які отримали поранення та каліцтва в зоні АТО, збудують власним коштом волонтери.

Сьогодні командир військової частини разом з будівельниками заклали символічну капсулу у фундамент новобудови. Звести будинок планують до середини серпня цього року.

Нині тут лише фундамент, а вже за кілька місяців стоятиме триповерхівка - для бійців спецназу. Будинок зводять на території військової частини. "Будівництво буде досить швидким, так як всі конструкції облегшені, бачите, багато є завезено матеріалів: цегла,газоблоки.я думаю до серпня місяця будинок буде повністю зданий в експлуатацію", - каже Ігор Шманай, виконроб

Тридцятирічний Вадим - один з майбутніх новоселів. Під час виконання бойового завдання в зоні Ато, отримав осколкове поранення в ногу. Переніс вже кілька операцій, попереду ще одна. Та попри все має намір повернутися до строю. "Я знімаю квартиру. В мене дружина, донька. Я не падаю духом.поставлю коліну, поїду ще воювати", - каже боєць 8 полку спецпризначення Вадим.

Мати ще одного бійця прийшла подивитись на будинок, в якому житиме син. Він перебуває на фронті. "Я зараз подзвоню йому,скажу, Вова, я стою біля будинку, який будується, і я сподіваюся, що тут будуть внуки", - каже мати бійця 8 полку спецпризначення Наталія Древняк.

Квартиру в новобудові отримає й Герой України - майор полку спецпризначення Олександр Петраківський. Під час бою він віддав свого шолома молодому розвіднику, а вже за кілька хвилин отримав осколкове поранення в голову. Зараз він лікується в Польщі. Батько бійця сподівається, що син одужає і приїде на новосілля. "Син Олександр дуже мріяв мати своє житло, як кожен офіцер, як кожна нормальна людина. Приїду скажу однозначно. Звичайно, це повинно йому додати сил певних, щоб швидше повернувся", - впевнений Петро Петраківський, батько героя України.

Командир 8-го полку спецпризначення каже: безквартирних офіцерів, які зараз на передовій - чимало. "За останні чотири роки житло в гарнізоні не будувалося для військових Цей будинок буде заселений нашими офіцерами контрактниками, які отримали поранення в зоні АТО", - розповідає командир Хмельницького полку спецпризначення Олег Нєчаєв.

Волонтери кажуть, що допомагали спец-призначенцям з перших днів АТО. Спочатку медикаментами, одягом, військовим спорядженням. Тепер вирішили звести будинок. Він обійдеться в 10 мільйонів гривень. "Будинок буде здано під ключ, повністю буде все необхідне для життя: плити, обігрівачі, бойлери. Тут буде автономна котельня, не потрібно, навіть, платити за газ", - запевняє Віктор Журавльов, голова ГО "Розбудова".

Сьогодні ж будівельники та волонтери отримали благословення настоятеля місцевого Свято-покровського храму. Відтепер, каже священик, молитимуться й за них, адже взялись волонтери за добру справу.

Сюжет телеканала «Інтер» про початок будівництва дому для Героїв АТО можна переглянути за посиланням

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com