Новий будинок – нашим Героям! Урочистості на будівельному майданчику

5 березня 2015 року назавжди буде вписане в історію одного з найкращих підрозділів Збройних сил України – 8-го окремого полку спеціального призначення, розташованого у місті Хмельницький.

На території військової частини, за адресою вулиця Толстого, 4, розпочалося будівництво трьохповерхового 18-квартирного житлового будинку для військових, які постраждали у зоні АТО. Вже в цьому році володарями новеньких квартир стануть військові та їхні сім’ї з Хмельницької, Тернопільської та Рівненської областей.

На урочисту церемонію відкриття будівельного майданчика та символічного закладання капсули в фундамент новобудови прийшли почесні гості – голова Громадської організації «Розбудова» Віктор Журавльов, командир 8-го окремого полку спеціального призначення Олег Нечаєв, керівник апарату Хмельницької облдержадміністрації Леся Стебло, співзасновник компанії «Агробізнес» Олег Собуцький, головний архітектор міста Хмельницький Віктор Дунаєвський, головний інженер підрядної організації БК «Престиж Буд Стиль» Сергій Волошенюк та інші.

Окремо маємо відзначити майбутніх мешканців будинку. Дехто з них, хто отримав поранення у Зоні АТО та зараз проходить реабілітацію у Хмельницькому, особисто відвідали урочистий захід. Було багато членів сімей військових – вони з нетерпінням очікують своїх чоловіків та синів зі сходу країни, аби як скоріш, вже у мирній країні, відсвяткувати новосілля.

Багато теплих слів було сказано на адресу Громадської організації «Розбудова» та її благодійної ініціативи допомоги військовим. Голова «Розбудови» Віктор Журавльов та командир 8-го полку спецназу Олег Нечаєв під оплески присутніх заклали пам’ятну капсулу до фундаменту будинку, а Олег Собуцький вручив Нечаєву святковий коровай.

Освятив будівельний майданчик Митрофорний Протоієрей церкви Святої Покрови пресвятої Богородиці з міста Волочиськ Отець Миколай, відомий своєю активною громадянською позицією під час буремних подій у центрі Києва взимку минулого року.

Нагадаємо, Громадська організація «Розбудова» виступила ініціатором та головним партнером будівництва житлового будинку для військових, які постраждали у АТО. Згідно плану робіт, будівництво має завершитися наприкінці серпня 2015 року. Тоді і справлятимемо новосілля!


Іншу інформацію про будівництво житлового будинку у Хмельницькому читайте в розділі «Будинок для Героїв АТО».

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com