Подарункові сертифікати для жінок-військовослужбовців

На сьогоднішній день у Збройних силах України проходять службу та працюють близько 50 тисяч жінок, серед яких майже третина — жінки-військовослужбовці.

Усі вони в наш нелегкий час працюють на підвищення обороноздатності країни та заслуговують від усіх українців низький уклін та повагу.

Невеличкий презент вирішили зробити волонтери Громадської організації «Розбудова» у переддень улюбленого усіма нами свята — Міжнародного жіночого дня.

7 березня у актовій залі Хмельницького 8-го полку спеціального призначення з урочистої нагоди зібралися жінки, які проходять службу та працюють у полку. Було багато теплих слів з боку командування полку, в тому числі його командира Олега Нечаєва, побажання миру, здоров’я та благополуччя.

Спеціальні презенти жінкам полку зробили волонтери Громадської організації «Розбудова». Її голова Віктор Журавльов подарував кожній із майже 80 жінок подарункові сертифікати на 500 гривень від мережі магазинів парфумерії та косметики Brocard. У Хмельницькому є магазини цієї мережі, тож поміняти отримані сертифікати на товари провідних світових виробників не стане питанням.

Отримавши презенти та почувши вітальні слова, жінки тепло подякували волонтерами ГО «Розбудова» за всебічну допомогу 8-му полку спецназу. Нагадаємо, вже майже рік волонтери нашого об’єднання співпрацюють з полком, забезпечуючи усім необхідним військових на передовій у АТО. Також ГО «Розбудова» будує у місті Хмельницькому 18-квартирний житловий будинок для військових 8-го полку спецназу, які зазнали поранень під час виконання бойових завдань у Зоні АТО.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com