Будинок Героям АТО: комісія відзначила якість виконаних робіт

Будівельний майданчик у місті Хмельницькому, де зводиться будинок для військових 8-го полку спецназу ЗСУ, відвідала робоча комісія.

Фахівці проводили контроль за виконанням підрядником БК «Престиж Буд Стиль» проектних рішень та дотримання технологічних норм будівництва, обсягів виконаних робіт згідно затвердженого графіку будівництва. Комісія у складі представників КП «Житомирпроект» (головний інженер проекту Валентина Оксенюк, головний конструктор Григорій Кравчук, керівник групи авторського надзору Олександр Черниш), від замовника – технічного надзору Василя Кріпака, представника від замовника в/ч 0553 Сергія Чирка, представника виробничо-технічного відділу ГО «Розбудова», представника від підрядника БК «Престиж Буд Стиль» Сергія Волошенюка, відзначила виконання підрядником норм та якість виконаних робіт у відповідності до проекту, а також затвердженого графіку робіт.

Нагадаємо, новий сучасний триповерховий житловий будинок на 18 квартир ГО «Розбудова» зводить для військових, які постраждали у зоні АТО, та сімей, члени яких загинули у зоні АТО. Володарями новеньких квартир стануть військові та їх сім’ї з Хмельницької, Тернопільської та Рівненської областей. Згідно графіку робіт, будівельні роботи мають завершитися за півроку, 25 серпня 2015 року.


Іншу інформацію про будівництво житлового будинку у Хмельницькому читайте в розділі «Будинок для Героїв АТО».

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com