Спецназівці на Луганщині отримали 50 РПС «Вітязь»

Тісна співпраця між Громадською організацією «Розбудова» та 8-м полком спецназу ЗСУ має всебічний характер.

На нашому сайті регулярно публікуються новини з будівельного майданчика у місті Хмельницький, де ГО «Розбудова» зводить трьохповерховий будинок для поранених у АТО військових та їхніх сімей. Також ГО «Розбудова» разом зі своїми партнерами продовжує допомагати військовим полку у виконанні поставлених бойових завдань у Зоні АТО.

Днями до розташування полку прибула чергова партія допомоги, яку ГО «Розбудова» придбала спільно зі своїми партнерами – садовим центром «ДаЛаС» та будівельною компанією «КиївГорБуд». Загалом на 90 тисяч гривень було придбано 50 ремінно плечових систем «Вітязь» трьох різних видів:

РПС ВІТЯЗЬ-АК-СБ (на фото внизу). Дозволяє переносити 8 магазинів АК, чотири ручні гранати, чотири РОП / РСП, додаткове майно та боєприпаси в задній сумці. Кріплення додаткового спорядження можливо на плечових частинах, спинної частини (кріплення PAL / MOLLE) та поясі (КРП-50).

РПС ВІТЯЗЬ-ПКМ. Дозволяє зручно переносити дві стопатроних коробки кулемета ПКМ, додаткове спорядження, боєприпаси, в додаткових підсумках. Додаткові підсумки можуть розміщуватися на поясі, плечовий та спинний частинах, що мають модульний інтерфейс, а також на поверхні підсумків для коробок. РПС не обмежує грудну клітину, що дозволяє використовувати її для тривалих маршів.

РПС ВІТЯЗЬ-СВД. Призначена для оператора, озброєного СВД. Представляє з себе РПС укомплектовану м'яким поясом та двома модулями АК-СВД. Дозволяє переносити 8 магазинів СВД, чотири ручні гранати. Кріплення додаткового спорядження можливе на плечових частинах, спинній частини (кріплення PAL / MOLLE) та поясі (кріплення КРП-50).

Це саме те, що було необхідно спецназівцям 8-го полку та що вони замовляли у волонтерів ГО «Розбудова». Усі комплекти ремінно плечових систем «Вітязь» вже доставлено у розташування полку та вже використовується бійцями у роботі. Зазначимо, що зараз хмельницький полк спецназу виконує бойові завдання у районах міст Щастя, Артемівськ та Краматорськ, що на Луганщині.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com