Будинок для Героїв АТО: завершується зведення першого поверху

Після проведення урочистої церемонії закладання пам’ятної капсули у фундамент майбутнього триповерхового будинку на 18 квартир у Хмельницькому, повним ходом розпочалося його будівництво.

На будмайданчик, що по вулиці Толстого, 4, залюбки приходять місцеві мешканці, подивитися на невтомну роботу будівельників. Не залишаються осторонь і самі військові. Коли виникає потреба, завжди відгукуються та допомагають зробити ту чи іншу річ. Будівництво дому знаходиться в центрі уваги усієї місцевої громади. Біля новобудови та стенду з проектом майбутнього будинку завжди багато охочих сфотографуватися.

За останні десять днів будівельники виконали запланований обсяг роботи. На дві-третини готовий перший поверх будинку. Після його завершення, на початку наступного тижня, розпочнеться встановлення перекриттів та сходових переходів. На будівництві постійно проводяться інспекції, які підтверджують виконання підрядником норм та якість виконаних робіт у відповідності до проекту, а також дотримання затвердженого графіку робіт.

Як кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути або прочитати. Тож, дивіться фоторепортаж з будівельного майданчику (фото зроблені опівдні 18 березня).


Іншу інформацію про будівництво житлового будинку у Хмельницькому читайте в розділі «Будинок для Героїв АТО».

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com