Будинок для Героїв АТО: завершено будівництво першого поверху!

Приємні новини надходять з будівельного майданчику в місті Хмельницький, де ГО «Розбудова» зводить житловий будинок для військових, які зазнали поранень у Зоні АТО.

На початку березня в урочистій обстановці було закладено капсулу в фундамент майбутнього триповерхового будинку, а сьогодні будівельники перейшли через символічний рубіж: завершилися роботи по першому поверху і розпочалося встановлення плит перекриття. З самого ранку висотний кран підіймав заздалегідь придбані та завезені плити, які ретельно одну до одної встановлювали будівельники.

Цей процес триватиме до початку наступного тижня, після чого розпочнеться наступний етап - зведення стін другого поверху. Повідомили будівельники ще одну приємну новину. Завдяки злагодженій роботі усіх підрядних структур та постачальників, роботи на будівництві тривають із випередженням затвердженого графіку на 3-4 дні.


Іншу інформацію про будівництво житлового будинку у Хмельницькому читайте в розділі «Будинок для Героїв АТО».

Також запрошуємо до нового розділу «Будинок для Героїв АТО: день за днем у фото!», де викладено фотографії з першого дня будівництва і до сьогодні.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com