Будинок для Героїв АТО. Другий поверх «виросте» у квітні

Вже другий місяць триває активна фаза будівництва багатоквартирного житлового будинку в місті Хмельницький для військових, які постраждали у Зоні АТО.

Десять днів тому на сайті ГО «Розбудова» було опубліковане повідомлення про завершення будівництва першого поверху та початок укладання плит перекриття. За час що минув з того дня будівельники виконали чималий обсяг роботи. А саме, завершили перекриття між першим та другим поверхами, встановили сходові прольоти та розпочали зведення стін другого поверху.

Паралельно з будівельними роботами, волонтери ГО «Розбудова» майже повністю завершили закупівлю будівельних та оздоблюючих матеріалів для майбутнього 18-квартирного дому. Цемент, пісок, кровлю, перекриття, газобетон, утеплення, піролізні котли та багато іншого. У завершальній стадії вибір постачальників сантехніки, вікон та дверей.


Іншу інформацію про будівництво житлового будинку у Хмельницькому читайте в розділі «Будинок для Героїв АТО».

Також запрошуємо до розділу «Будинок для Героїв АТО: день за днем у фото!», де викладені фотографії з першого дня будівництва і до сьогодні.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com