Будинок для Героїв АТО: після свят робота пришвидшилась

Тепла сонячна погода, яка останніми днями встановилася у Хмельницькому, лише сприяє будівництву житлового будинку для військових 8-го полку спецназу.

На Великодні свята події на будмайданчику трохи пригальмували, бо чимало будівельників, які переважно з міст Західної України, відбули до своїх рідних. Проте пообіцяли по поверненню надолужили згаяне, і слово своє дотримали.

Станом на 22 квітня виконано 40% робіт по стінам другого поверху, а в цілому «коробка» другого поверху буде завершена до 25 квітня. Паралельно зараз робиться в’язка арматурного поясу, після чого відбудеться його «заливка» бетоном. Згідно технологічних норм, конструкція має вистоятися 4-5 днів. Лише тоді будівельники почнуть робити перекриття другого поверху. Згідно з графіком, ці роботи заплановані на 28-30 квітня.

А на початку травня, одночасно зі зведенням третього поверху, розпочнеться обробка в середині кімнат на першому та другому поверхах, укладення комунікацій. На будівництві постійно працюють спеціальні комісії, які контролюють усі етапи зведення будинку. Наразі жодних претензій немає, роботи ведуться згідно затвердженого проекту.

Нагадаємо, здача в експлуатацію будинку на 18 квартир для військових 8-го полку спецназу, який будує ГО «Розбудова», запланована на 24 серпня.


Іншу інформацію про будівництво житлового будинку у Хмельницькому читайте в розділі «Будинок для Героїв АТО».

Також запрошуємо до розділу «Будинок для Героїв АТО: день за днем у фото!», де викладені фотографії з першого дня будівництва і до сьогодні.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com