На будівництві у Хмельницькому працює робоча комісія

24 квітня на будівельному майданчику у місті Хмельницький на території в\ч А0553 був відповідальний день.

З самого ранку робочою комісією розпочалося обстеження будівництва нового 18-квартирного житлового будинку, який для військових 8-го полку спецназу будує Громадська організація «Розбудова». До робочої комісії входили на чолі з головним інженером проекту Валентиною Оксенюк представник технагляду Василь Кріпак та заступник командира С.Чирко.

Згідно висновків перевірки будівництва робочою комісією, було відзначено якість та відповідність з проектом обсягів виконаних робіт підрядником БК «Престиж Буд Стиль» по першому етапу будівництва та належне ведення всієї робочої документації.

Тим часом продовжується саме будівництво, наразі будівельники завершили зведення «коробки» другого поверху та розпочали встановлювати перекриття другого поверху.


Іншу інформацію про будівництво житлового будинку у Хмельницькому читайте в розділі «Будинок для Героїв АТО».

Також запрошуємо до розділу «Будинок для Героїв АТО: день за днем у фото!», де викладені фотографії з першого дня будівництва і до сьогодні.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com