Будинок для Героїв АТО: вікна та балкони з німецького профілю

Щодня з будівельного майданчику в місті Хмельницький, де ГО «Розбудова» зводить триповерховий житловий будинок на 18 квартир для військових 8-го полку спецназу, надходять нові приємні новини.

У розпалі будівництво третього поверху, зроблено більшість облаштування внутрішніх та зовнішніх стін, встановлено сходові марші.

Тим часом у виробництві знаходяться металопластикові (ПВХ) віконні та дверні балконні блоки. А саме, 18 балконних блоків, 50 віконних блоків та один вітраж, який з першого по третій поверх йтиме вздовж сходового маршу.

Допустимий опір теплопередачі вікон та дверей із заповненням склопакетом не менш 0.75 м2 К/Вт (згідно ДБН В.2.6-31:2006). Самі склопакети – двокамерні, та відповідають найвищим вимогам з тепло- та звукоізоляції. Профіль виробництва відомої німецької компанії КВЕ, а генеральним підрядником замовлення виступила БК «Престиж Буд Сервис» з міста Львів.

На будівельний майданчик віконні та балконні блоки будуть доставлені до 27 травня.


Іншу інформацію про будівництво житлового будинку у Хмельницькому читайте в розділі «Будинок для Героїв АТО».

Також запрошуємо до розділу «Будинок для Героїв АТО: день за днем у фото!», де викладені фотографії з першого дня будівництва і до сьогодні.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com