Будинок для Героїв АТО. На черзі газифікація, покрівля, енергозабезпечення...

Близько трьох місяців залишається до завершення будівництва триповерхового житлового будинку, який у місті Хмельницький для військових 8-го полку спецназу, що брали участь у АТО, зводить ГО «Розбудова».

Наразі завершується укладка плит перекриття третього поверху. 20-го травня ці роботи будуть завершені, що додасть візуальну завершеність зовнішньому вигляду будинку. Але ще не повну, бо попереду зведення останнього, цокольного поверху.

Коли «коробка» 18-квартирного житлового будинку набуде закінченого вигляду, з 21-го травня планується початок робіт з енергозабезпечення. Розроблені фахівцями КП «Житомирпроект» проекти вже узгоджені та затверджені в «Хмельницькобленерго». У них передбачено будівництво кабельної гілки довжиною 600 метрів на 10кВт та монтаж трансформаторної підстанції безпосередньо біля будинку.

З 27-го травня розпочнуться роботи по облаштуванню покрівлі. Металочерепицю (виробництво компанії «Прушинські», м.Київ) для цього вже придбано і зараз вона має бути доставлена на будмайданчик.

Також придбано матеріали для газифікації житлового будинку - це труби, лічильники, двоконтурні котли (виробництво «РОСС», м.Харків), запірна арматура та інші матеріали. Важливо відзначити приємний момент - знайшлися фахівці, які в якості благодійної допомоги безоплатно виконуватимуть монтажні роботи.

Кінець травня та літні місця стануть гарячою порою на будівельному майданчику. Кожен день, кожна виконана робота наближає 18 сімей військових, які стануть власниками нового житла, до омріяного моменту - здачі дому в експлуатацію та заселення до нових комфортабельних квартир!


Іншу інформацію про будівництво житлового будинку у Хмельницькому читайте в розділі «Будинок для Героїв АТО».

Також запрошуємо до розділу «Будинок для Героїв АТО: день за днем у фото!», де викладені фотографії з першого дня будівництва і до сьогодні.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com