ЧП в Шостке. Минприроды аннулирует лицензии трем предприятиям

Рівно місяць знадобився Мінприроди для реакції після однієї з найбільших екологічних катастроф в Україна за останні роки.

Нагадаємо, 30 квітня біля міста Шостка просто неба у старий кар'єр було вилито 500 тонн непридатних пестицидів та 140 тонн гептилу.

Влада на місцях як могла замовчувала причини та наслідки катастрофи для людей та природи, але завдяки громадським активістам та організаціям, просто небайдужим людям проблема була піднята на державний рівень. Сподіваємося, вже найближчим часом будуть притягнуті до відповідальності та покарані винуватці трагедії, які просто хотіли заробити, нехтуючи навіть найменшими критеріями екологічної безпеки.

А сьогодні, символічно, що саме 5 червня, у Всесвітній день охорони навколишнього середовища, на сайті Міністерства екології та природних ресурсів України з’явилася інформація щодо анулювання трьох ліцензій підприємствам у сфері поводження з небезпечними відходами, які причетні до катастрофи у Шостці.

Мінприроди анулювало три ліцензії підприємствам у сфері поводження з небезпечними відходами (м. Шостка)

Міністр Ігор Шевченко підписав наказ про анулювання ліцензій у сфері поводження з небезпечними відходами для таких підприємств: ТОВ «Сервісний центр регенерації масел», ТОВ «Переробка технічних відходів», ТОВ «Безпечні технології утилізації».

Це рішення було прийнято на основі перевірки Ліцензійною комісією промислових потужностей підприємств по переробці небезпечних відходів у місті Шостка.

Директор департаменту екологічної безпеки та поводження з відходами Євгеній Федоренко відвідував промислові потужності підприємств по переробці небезпечних відходів у місті Шостка та особисто переконався, що вищеперераховані підприємства не відповідають  ліцензійним умовам.

«Ця надзвичайна ситуація, що відбулась в місті Шостка – це наслідок безконтрольної видачі ліцензій на переробку небезпечних відходів минулою владою. Зараз ми ініціюємо процес перевірки всіх ліцензіатів на відповідність ліцензійним умовам, щоб унеможливити подібні екологічно шкидливі ситуації в подальшому. Небезпечні відходи повинні бути під суворим контролем», - наголосив Міністр Ігор Шевченко.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com