Будинок для Героїв АТО: розпочалися фасадні роботи

Два місяці залишається до здачі в експлуатацію житлового будинку, який ГО «Розбудова» будує для український військових, які виконували або продовжують виконувати бойові завдання у Зоні АТО.

Після зведення трьох поверхів розпочалися фасадні роботи. Наразі встановлено риштування та виконується утеплення стін мінеральною ватою. Ці роботи мають завершитися до кінця червня.

Опісля цього будівельники, кількість яких на будівельному майданчику зараз сягає тридцяти, приступлять до шпаклювання стін та фарбування. Вирішено, що стіни будинку будуть приємного бежевого кольору.

Паралельно з роботами по будинку, триває укладання електрокабелю. Виконані вони мають бути ще на цьому тижні, після чого розпочнеться встановлення трансформаторної підстанції. Сама підстанція вже придбана і зараз має бути доставлена до Хмельницького.


Іншу інформацію про будівництво житлового будинку у Хмельницькому читайте в розділі «Будинок для Героїв АТО».

Також запрошуємо до розділу «Будинок для Героїв АТО: день за днем у фото!», де викладені фотографії з першого дня будівництва і до сьогодні.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com