Сорочки, шемаги та шкарпетки для спецназівців у АТО

Громадська організація «Розбудова» продовжує діяльність по допомозі українським військовим у Зоні АТО.

Днями до підшефного нам 8-го полку спецпризначення, який базується на Луганщині, було передано чергову партію найнеобхіднішого одягу. Це десять спеціальних сорочок, що одягаються під бронежилет або тактичний жилет. Середина виконана з сучасних матеріалів (типу ClimaCool), рукава та плечові елементи – з щільної тканини Windproof (вітрозахисний). У рукавах та на плечах вставки з неопрену, які при необхідності легко виймаються.

Передано спецназівцям п’ятдесят шемагів, у просторіччі «арафаток». Це багатофункціональна чоловіча головна хустка, необхідна для захисту голови, шиї та обличчя від сонця, піску та холоду.

Обов’язково знадобиться військовим і 50 пар шкарпеток, які забезпечують відведення поту з поверхні тіла, в результаті чого зберігають ноги сухими.

Усі придбані речі вже прийняті відповідною службою полку та видані військовим для виконання поставлених перед ними завдань.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com