Будинок для Героїв АТО: розпочалося облаштування покрівлі

З кожним новим днем все більш закінченого вигляду набуває житловий будинок у Хмельницькому, який ГО «Розбудова» будує для учасників АТО.

Більша частина стін вже утеплена мінеральною ватою, виконане шпаклювання. Паралельно із фасадними роботами розпочалися роботи по облаштуванню покрівлі. Станом на останній день червня виконані роботи по монтажу стропильної частини даху. Згідно з планом, до 10-го липня мають бути виконані роботи по укладанню металочерепиці.

З 1-го липня стартували роботи по монтажу опалювальної системи, внутрішнім та зовнішнім мережам водопостачання та водовідведення.

Тим часом, завершилося укладання електрокабелю і наразі все готове для встановлення трансформаторної підстанції. Сама підстанція вже придбана та доставлена на місце.

Зараз на будівельному майданчику працюють близько тридцяти фахівців різних напрямків, що дозволяє паралельно виконувати роботи різного напрямку. Наразі все йде відповідно з затвердженим планом робіт, згідно якому здача будинку в експлуатацію запланована на День Незалежності України!


Іншу інформацію про будівництво житлового будинку у Хмельницькому читайте в розділі «Будинок для Героїв АТО».

Також запрошуємо до розділу «Будинок для Героїв АТО: день за днем у фото!», де викладені фотографії з першого дня будівництва і до сьогодні.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com