Будинок для Героїв АТО: покрівля з найкращих матеріалів

Тепла та сонячна погода, що встановилася в останній місяць у Хмельницькому, лише сприяє будівельникам у їх нелегкій роботі – зведенню будинку для українських військових, які зазнали поранень у Зоні АТО.

Не заважають будівельникам і теплі літні дощі, що несуть таку потрібну свіжіть та прохолоду. У піднесеному настрої знаходяться і родини військових 8-го полку спецназу. Поки їх чоловіки несуть важку та небезпечну службу по обороні країни на її східних рубежах, все ближчою стає їх спільна давня мрія – мати власне житло.

Станом на 15 липня виконані усі роботи по монтажу стропильної частини даху, на 50% покрівлю вкрито металочерепицею. Вона темно бордового кольору і виглядає дуже стильно, особливо на фоні інших будівель. Укладання металочерепиці має завершитися за сім-десять днів.

Активно проводяться і внутрішні роботи, а саме, гідроізоляція підлог санвузлів, тепло- та шумоізоляція підлог у кімнатах. На цьому тижні мають розпочатися роботи по внутрішньому розведенню по будинку систем холодного, гарячого водопостачання, опалення та каналізації. Термін виконання цих робіт – три тижні.

Враховуючи усі обставини, в тому числі складність роботи з багатьма підрядниками одночасно, та бажання ГО «Розбудова» в першу чергу якісно виконати усі роботи, термін здачі будинку перенесено на середину вересня.


Іншу інформацію про будівництво житлового будинку у Хмельницькому читайте в розділі «Будинок для Героїв АТО».

Також запрошуємо до розділу «Будинок для Героїв АТО: день за днем у фото!», де викладені фотографії з першого дня будівництва і до сьогодні.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com