Будинок для Героїв АТО: гаряча пора для електриків та сантехників

Все менше часу залишається до здачі в експлуатацію житлового будинку у Хмельницькому, який ГО «Розбудова» будує для український військових, які виконували або продовжують виконувати бойові завдання у Зоні АТО.

Наразі, ви це можете побачити на фото, а усі бажаючі прийти до будівельного майданчику та подивитися на власні очі, розпочалися роботи по облаштуванню внутрішніх систем опалення, водопостачання та водовідведення. Сантехніки та робочі інших спеціальностей з ранку до вечора розводять по квартирах труби, встановлюють батареї опалення та інше.

Багато роботи і у електриків. Неподалік від будинку встановлено трансформаторну підстанцію (докладніше про неї у нашому наступному матеріалі), від якої вже виконані земляні роботи та прокладено кабель на 4кВт до електрощитової будинку. Виконуються земельні роботи по облаштуванню зовнішніх мереж водопроводу.

Що стосується зовнішніх робот по будинку, виконані роботи по монтажу карнизів. Придбано відповідний матеріал та розпочато роботи по утепленню цоколя будинку.

Згідно з попереднім графіком, 28 липня мають завершитися роботи по монтажу покрівлі, 30 липня утеплення та фарбування фасаду будинку, а 8 серпня облаштування систем опалення, водопостачання та водовідведення.


Іншу інформацію про будівництво житлового будинку у Хмельницькому читайте в розділі «Будинок для Героїв АТО».

Також запрошуємо до розділу «Будинок для Героїв АТО: день за днем у фото!», де викладені фотографії з першого дня будівництва і до сьогодні.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com