Екокатастрофа: ліквідовані підприємства працюють під новими назвами

На початку червня у Всесвітній день охорони навколишнього середовища Міністерство екології та природних ресурсів України анулювало ліцензії трьом підприємствам у сфері поводження з небезпечними відходами, які причетні до катастрофи у Шостці.

Їх назви сумнівно відомі по попереднім публікаціям на нашому сайті: ТОВ «Сервісний центр регенерації масел», ТОВ «Переробка технічних відходів», ТОВ «Безпечні технології утилізації».

Це природно викликало задоволення з боку громадськості, в багато чому завдяки тиску та наполегливості якої Міністерство, хоча й із запізненням, відреагувало та прийняло довгоочікуване рішення.

Але проблема із горе-бізнесменами – екологічними злочинцями, які були власниками та керівниками компаній – нікуди не поділася. Пройшов місяць, як вони знову на поверхні, займаються утилізацією небезпечних відходів та знову ставлять під небезпеку екологічну ситуацію. Цього разу – у самому серці України, в Києві.

Раніше вже ліквідоване ТОВ «Безпечні технології утилізації» www.bty.com.ua, центром продажу якого керував Костянтин Проводар, а головним бухгалтером працювала Лариса Стеблюк, мала юридичну адресу у Києві по вулиці Митрополита Василя Липківського, буд. 45, оф.802. Нині та сама компанія на чолі з сумно відомими керівниками перереєструвалася у «Центр поводження з небезпечними відходами ТОВ «Утіліс Іннотех» www.cooo.com.ua, розмістившись по вулиці Бориспільській, 9.

Нижче приведені два скрін-шоти з вихідними даними компаній, Як кажуть, знайдіть різницю.А різниці, насправді, немає. За юридичним прикриттям злодії продовжують заробляти гроші, начебто утилізовуючи небезпечні відходи. Хто від цього страждає, питання риторичне. Чи зможе зараз на нього відповісти Міністерство екології? Можливо, варто долучити МВД та СБУ, аби у зазначених «бізнесменів» назавжди відпало бажання працювати у цій галузі?


Знайшла місце проблема і на сторінка центральних ЗМІ. Ось що пишуть на сайті segodnya.ua

Киевские власти решают вопрос о том, куда вывезти химические вещества с улицы Бориспольской, где отравились двое полицейских.

Как рассказал "Сегодня" начальник управления по ЧС КГГА Роман Ткачук, патрульные отравились на территории радиозавода.

"На территории радиозавода обнаружили бочки с химическим веществом. Там стоит около 30 200-литровых бочек, внутри самого цеха тоже стоит очень много емкостей различного размера. Что за вещество, пока не известно. Похоже на какие-то пестициды, оставшиеся с радиозавода. Там был арендатор, который съехал и все оставил после себя", – рассказал Ткачук.

По словам главы управления по ЧС КГГА, со вчерашнего дня решается вопрос о том, куда вывезти опасные вещества. "Доступ граждан туда ограничен. Если бочки останутся там в бесхозном состоянии, конечно, они будут угрозой для людей", – заверил он.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com