Екокатастрофа: як утилізатори-фантоми позбавляються від отрутохімікатів

Метою ГО «Розбудова» є очищення України від отруйних і небезпечних відходів, які негативно впливають на навколишній світ і здоров'я наших дітей.

Наразі ми займаємося моніторингом підприємств у яких утворюються відходи та підприємствами, які отримали дозвільні документи на поводження з небезпечними відходами. На жаль, не всі з них дотримуються усіх правил роботи згідно з чинним законодавством.

Згаданий у попередньому нашому матеріалі «Центр поводження з небезпечними відходами ТОВ «Утіліс Іннотех» має фізичну адресу у Києві по вулиці Бориспільський, 9, що вказано на їхньому сайті. Це територія колишнього київського радіозаводу.

На цій самій території нами було помічено багато бочок з невідомим наповненням, скоріш за все, з отрутохімікатами. Їхніх господарів визначити не вдалося, ніхто із робітників на території ніколи не чув про «Утіліс Іннотех». Знаючи практику багатьох утилізаторів-фантомів, які звозять на орендовані території хімікати, а згодом зникають, маємо підстави стверджувати, що так саме буде і цього разу.

Подібні дії вже підпадають під кримінальну відповідальність, тож мають бути в об’єктиві уваги МВД, СБУ та інших правоохоронних органів. ГО «Розбудова», в свою чергу, не залишить без уваги даний факт і продовжить активну діяльність по розслідуванню діяльності утилізаторів-фантомів.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com