Будинок для Героїв АТО: серпнева спека на будмайданчику

Наприкінці літа ледь не вся Хмельниччина збирає врожаї, тоді як на будівельному майданчику в Хмельницькому, по вулиці Толстого, 4, підходить до завершення зведення житлового будинку.

Вже восени цього року ГО «Розбудова» презентує 18-квартирний будинок, житло в якому отримають військові 8-го окремого полку спецназу, які брали участь у бойових діях у зоні АТО.

Станом на 19-те серпня виконані усі роботи по монтажу покрівлі, зо дня на день будуть завершені фарбування фасаду, монтаж зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення.

Активно просуваються і роботи всередині будинку. Вже завершено облаштування внутрішніх систем водопостачання та водовідведення, каналізації, електрики, зроблено підлогу в квартирах на другому та третьому поверхах. Зараз у цих квартирах проводяться завершальні роботи по шпаклюванню стін та стелі. До 29 серпня, згідно з графіком робіт, усі ці роботи будуть виконані і в квартирах першого поверху.

Паралельно з роботами над самим будинком, розпочався благоустрій прибудинкової території - укладання бруківки на тротуарах та на шляхах під’їзду автомобілів.


Іншу інформацію про будівництво житлового будинку у Хмельницькому читайте в розділі «Будинок для Героїв АТО».

Також запрошуємо до розділу «Будинок для Героїв АТО: день за днем у фото!», де викладені фотографії з першого дня будівництва і до сьогодні.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com