Будинок для Героїв АТО: нові звершення будівельників

Близько місяця залишається до закінчення будівництва житлового будинку в Хмельницькому, який ГО «Розбудова» зводить для військових 8-го окремого полку спецназу, що відзначилися у зоні АТО.

Починаючи з перших чисел березня, коли у фундамент було закладено символічну капсулу, на сайті ГО «Розбудова» щотижня з’являлася нова інформація про хід будівництва. За останній тиждень будівельники порадували нас новими звершеннями.

Успішно виконано роботи по шпаклюванню стін та стель другого та третього поверхів, на 100% виконана стяжка підлоги. Ті ж самі роботи мають бути завершені на першому поверсі до 29-го серпня.

Завершені роботи та проведені відповідні випробування систем водопостачання, водовідведення та опалення. У деяких квартирах вже встановлено радіатори опалення (на фото внизу).

На наступний тиждень запланований новий цикл робіт. З 3-го вересня розпочнеться монтаж дверей у квартирах, після чого – укладання ламінату та встановлення сантехніки.

Повним ходом ведуться роботи з вимощення будівлі, укладанню тротуарів та проїздів для авто. Тут ГО «Розбудова» допомагає давній друг та партнер ТОВ «Агробізнес», яке фінансує цю частку робіт.


Іншу інформацію про будівництво житлового будинку у Хмельницькому читайте в розділі «Будинок для Героїв АТО».

Також запрошуємо до розділу «Будинок для Героїв АТО: день за днем у фото!», де викладені фотографії з першого дня будівництва і до сьогодні.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com