Будинок для Героїв АТО: кожен день наближає до новосілля

Щодня з будівельного майданчику в місті Хмельницький, де ГО «Розбудова» зводить триповерховий житловий будинок на 18 квартир для військових 8-го полку спецназу, надходять нові приємні новини.

З кожною із них все ближчою стає мрія захисників нашої вітчизни мати власне житло. На землі, яку вони захищали ціною свого життя та здоров’я. На якій заслужили гідно жити разом зі своїми сім’ями.

Ще в останні дні серпня було завершене шпаклювання стін та стель на усіх трьох поверхах, після чого будівельники розпочали укладання ламінату та встановлення дверей. Як зазвичай, розпочали зверху донизу, все це вже є у квартирах третього поверху. Згідно плану робіт, до 12-го вересня ламінат має бути укладений в усіх квартирах, а до 20-го вересня всюди встановлено двері.

Як раніше вже відзначали, при закупівлі будівельних матеріалів перевага віддається вітчизняним виробникам, чия якість задовольняє вимогам тендерної комісії. Отже, ламінат виготовлено у Харкові, а двері - в Херсоні та Львівській області.

Паралельно набуває закінченого вигляду прибудинкова територія. Партнер ГО «Розбудова» ТОВ «Агробізнес» до 28 вересня зробить відмостку фундаменту будинку, укладе доріжки та під’їзні шляхи, а Садовий центр «ДаЛаС» до 25 вересня виконає озеленення території - постелить трав’яний газон, посадить кущі та дерева.

Орієнтовно 25 вересня відповідні органи м.Хмельницький мають видати декларацію про прийом в експлуатацію будинку!


Іншу інформацію про будівництво житлового будинку у Хмельницькому читайте в розділі «Будинок для Героїв АТО».

Також запрошуємо до розділу «Будинок для Героїв АТО: день за днем у фото!», де викладені фотографії з першого дня будівництва і до сьогодні.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com