Будинок для Героїв АТО: натхнення приходить у вересні

Щодня з будівельного майданчика в місті Хмельницький надходять приємні звістки.

Основні роботи по будівництву трьохповерхового житлового будинку для військових 8-го полку спецназу виконані, залишається привести будівлю до парадного вигляду та облаштувати територію навколо нього. Якраз цьому зараз приділяється основна увага.

Партнери ГО «Розбудова» по облаштуванню прибудинковій території – ТОВ «Агробізнес» та Садовий центр «ДаЛаС» – відповідально поставилися до взятих обов’язків, ретельно та послідовно виконуючи усі роботи. Вже прокладено та викладено бруківкою тротуарні доріжки, зроблено під’їзд до будинку на авто. З кожним днем іншого вигляду територія набуває із зеленими насадженнями, які на спеціальних вантажівках привозять на майданчик. Вже висаджено частину кленів та туй, з кілька сотень кущів. Ще до цього була змонтована система поливу, користуватися якою зручно та нескладно. На газон покладено товстий шар чорнозему, на якому зо дня на день буде висаджена трава.

Що стосується самого будинку, зараз він готовий на 99 відсотків. Залишаються останні роботи – облаштування сходів, дрібні монтажні роботи, прибирання від будівельного сміття та інше – що буде готове за кілька днів. Орієнтовно 25 вересня відповідні органи м.Хмельницький мають видати декларацію про прийом в експлуатацію будинку! Урочисте відкриття та заселення майбутніх мешканців комфортабельних квартир заплановане на середину жовтня!


Іншу інформацію про будівництво житлового будинку у Хмельницькому читайте в розділі «Будинок для Героїв АТО».

Також запрошуємо до розділу «Будинок для Героїв АТО: день за днем у фото!», де викладені фотографії з першого дня будівництва і до сьогодні.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com