Будинок у Хмельницькому прийнято в експлуатацію!

Рівно два тижні залишається до відкриття житлового будинку, який ГО «Розбудова» будує для військових 8-го полку спецназу.

Наразі всі основні роботи безпосередньо по будинку виконані. Залишається вивезти сміття, встановити газові плити... Нині основна увага приділяється облаштуванню прибудинкової території, яка наче золотою оправою буде для діаманта – триповерхового будинку на 18 квартир. Вже зроблено доріжки та автомобільні під’їзди, висаджено, ялинки, туї, клени, з сотню кущів, засіяно газону траву. Справжньою прикрасою прибудинкової території стане алея з сакур.

На початку цього тижня Державною архітектурною інспекцією будинок було прийнято в експлуатацію та видано відповідну декларацію.

Нагадаємо, урочисте відкриття будинку для учасників АТО, що у місті Хмельницький по вулиці Толстого, 4, відбудеться 14 жовтня, у День захисника України!


Іншу інформацію про будівництво житлового будинку у Хмельницькому читайте в розділі «Будинок для Героїв АТО».

Також запрошуємо до розділу «Будинок для Героїв АТО: день за днем у фото!», де викладені фотографії з першого дня будівництва і до сьогодні.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com