Рік важкої роботи та великих сподівань!

Дорогі друзі, від щирого серця вітаємо вас з наступаючим 2016-м роком та Різдвом Христовим!

В останні дні року що минає прийнято підводити підсумки, оцінювати пройдений шлях. Який він був для України, ви всі знаєте. Так, вдалося уникнути поширення військових дій, стало менше гинути на сході країни наших бійців та мирних жителів. Але це лише маленька частинка того, чого хочуть наші громадяни. Продовжувати розпочатий шлях доведеться у році 2016-му, багато та наполегливо працюючи. Кожен на своїй ділянці, роблячи свій внесок у процвітання держави.

Як успішний може назвати для себе цей рік ГО «Розбудова». Вдалося виконати низку важливих та соціально значущих проектів, головний із яких – будівництво будинку для військових 8-го полку спецназу. Його урочисте відкриття відбулося 14-го жовтня. Були й інші результати нашої роботи, про них було прозвітовано у підсумковому матеріалі.

У ці, сповнені надіями та оптимізму останні дні 2015 року, бажаємо нашим колегам, друзям, партнерам завжди бути сміливими мрійниками та заповзятими втілювачами в життя свої бажань, творити та мати якомога більше щасливих моментів у родинному колі та в рамках ваших проектів, не зволікати і використовувати всі нагоди, які надає життя!

Миру і тепла у домівках! Та ніколи, ніколи не здаватися! Адже той, хто падає духом, ніколи не перемагає, а переможець – ніколи не здається.

З Новим 2016-м роком та Різдвом Христовим!

Колектив Громадської організації «Розбудова»

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com