У новому храмі звершено першу літургію

26 жовтня в храмі на честь Іверської ікони Пресвятої Богородиці парафії на честь ікони Божої Матері "Скоропослушниця" (перетин вулиць Гмирі та Колекторної) було звершено першу Божественну літургію.

Богослужіння престольного свята з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія очолив Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній у співслужінні з вікарієм Київської Митрополії єпископом Ірпінським Климентом.

Архієреям співслужили: глава Адміністративного апарату Київської Митрополії архімандрит Віктор (Коцаба), секретар Київської єпархії по місту Київ і настоятель парафії протоієрей Віктор Іващук, благочинний Першого дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк, благочинний Деснянського благочиння протоієрей Димитрій Григорак та духовенство Києва.

На сугубій ектенії було піднесено молитву за мир в Україні.

Наприкінці богослужіння владика Антоній звершив освячення накупольного хреста, який опісля було встановлено на купол храму.

Після відпусту Високопреосвященний владика привітав настоятеля та парафіян зі знаменною подією - першою літургією в житті громади. "Ікона як символ Воплощенного Бога Слова допомагає нам підтримувати спілкування з Творцем. Храм є також символом присутності Божої тут, на землі. І той, хто допомагає зводити церкви, стверджує в собі і в оточуючих людях богобоязність", - зазначив архієрей.

Керуючий справами УПЦ передав благословення Предстоятеля та побажав отцю Віктору допомоги Божої на терені настоятельства. На молитовну пам'ять владика Антоній подарував ікону святого праведного Петра Калнишевського, а благодійники храму були відзначені церковними нагородами.

Одним із тих, хто долучився до зведення Храму, є Громадська організація «Розбудова». Її керівник Віктор Журавльов був нагороджений орденом Української Православної Церкви святителя Миколая Чудотворця за благодійність.

На цьому допомога від «Розбудови» на потреби церкви не завершується. Поруч з храмом на честь Іверської ікони Божої Матері зводяться Великий Храм та Соціальний духовно-просвітницький Центр, що мають стати окрасою нового мікрорайону.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com