Великий Храм «зростає» поруч з Малим

Продовжуються роботи по зведенню Великого храму на честь Іверської ікони Пресвятої Богородиці парафії на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця» (це Осокорки, перетин вулиць Гмирі та Колекторної) та розташованого поряд із ним духовно-просвітницького Соціального Центру.

Нагадаємо, восени минулого року поблизу було відкрито Малий Храм, тоді ж у ньому пройшла перша Божественна літургія.

Згаданий Храмовий комплекс стане родзинкою та окрасою нового житлового масиву «Патріотика», який складається з 18 багатоповерхових будинків, частина з яких вже здана в експлуатацію. Про нинішнє життя Храмового комплексу, роботу про зведенню Великого Храму та Соціального Центру, розповів настоятель Храму, протоієрей Віктор Іващук.

- Спершу хочу подякувати всім людям та організаціям, які долучились до нашої доброї справи. Зростає новий мікрорайон, тисячі сімей матимуть нові оселі, а поруч буде Храм! Вже минув рік як у Малому Храмі владика Антоній звершив освячення накупольного хреста, який опісля було встановлено на купол. Службу ми ведемо, парафіяни щодня приходять, хрестимо дітей, вінчаємо молодят... А поруч зводимо Великий Храм, який має дуже природно вписатися у побудову мікрорайону.

Якщо із Малим Храмом ми майже увійшли в заплановані строки, хоча питань, як завжди, виникало дуже багато, зараз конкретики по завершенню строків будівництва уникну. Зведено стіни, ведеться укладка цегли, підготовчі роботи по укладці даху. Одночасно замовлені куполи... Якщо казати в цілому, робіт виконано приблизно на третину. Зараз маємо добудувати Храм, згодом зробити внутрішнє оздоблення... Відзначу значну допомогу меценатів, зокрема, Громадської організації «Розбудова». Передусім, наданням коштів для придбання будівельних матеріалів, ось лише зовсім нещодавно завдяки «Розбудові» нами було придбані металеві конструкції та арматура.

ГО «Розбудова» продовжить інформувати про хід зведення Храмового комплексу, одночасно запрошуємо киян та гостей столиці прийти та подивитися на це справжнє архітектурне диво.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com