Партнери

Один з найбільших виробників хліба, кондитерських виробів та муки в Україні. Компанія займається закупівлею та переробкою зернових, послугами по збору врожаю, зберіганню зерна не власних ХПП. Вантажні перевезення по Україні та міжнародні, послуги по зберіганню нафтопродуктів.
Організатор щорічних міжнародних форумів, виставок, конференцій на основі сучасних виставкових маркетингових технологій, комплексного виставкового проектування та дизайну. Організація безперервного циклу спілкування «розробник-виробник-споживач».
Виробництво та будівництво дерев'яних будинків та бань із клеєного бруса і оциліндрованих колод, а також панельно-каркасних будинків з повною комплектацією. Клмпанія має власні лісопереробні заводи. На ринку дерев'яного домобудівництва «Київгорбуд» працює вже 10 років.
Садовий центр пропонує найкрасивіші декоративні рослини, садові квіти, плодові рослини, товари для саду та городу з України, Європи та США. Понад 3000 декоративно-плодових рослин та 1000 різноманітних товарів для саду! Великий і комфортний садовий магазин з чудовим обслуговуванням.
Працює в галузі рослинництва, садівництва та тваринництва, забезпечуючи повний цикл сільськогосподарського виробництва. Дистрибуція засобів захисту рослин, насіння, мікродобрив, сільськогосподарської техніки та запчастин до неї. Будівництво доріг, виробництво асфальту та цегли.

Про нас говорять.

 • Сергій Липко, засновник садового Центру «ДаЛаС»: +

  – Допомагати українській армії ми розпочали майже одразу після початку бойових дій на Донбасі. Робимо це за допомоги перевірених людей, таких як Андрій з організації «Розбудова». Віримо йому, бо саме діями він з колегами довів свою компетентність та найкраще застосування зібраних коштів. Замість святкування річниці заснування садового центру, вирішили на цю суму закупити одяг військовим. Також взяли участь у придбанні санітарного броньованого авто, тепловізору. Коли армійцям знадобився прожектор, віддали свій. У місті Бровари організували збір продуктів харчування, розвішували об’яви. Ще навесні 2015 року пообіцяли «Розбудові» виконати озеленення житлового будинку, який зараз будується і в якому мешкатимуть сім’ї загиблих та поранених у зоні АТО військових. Сподіваюся, у нас ще буде багато цікавих проектів з волонтерами із «Розбудови».
 • Олег Собуцький, співзасновник ТОВ «Агробізнес»: +

  – Немає зараз більш важливих для України та кожного її громадянина справ, ніж захист цілісності країни, непорушності її кордонів, збереження життів військових та мирних мешканців зайнятої бойовиками території. Я сам особисто був на Луганщині під містом Щастя, у 8-му окремому полку спеціального призначення. І на власні очі бачив, як потрібна цим мужнім хлопцям допомога від волонтерів. Бо можливості держави, будемо відверті, вкрай обмежені. Волонтери від «Розбудову» напряму контактують з військовими командирами та передають до зони АТО лише те, що потрібно. Дуже доречним був для наших армійців теплий одяг з термобілизною, зимові військові черевики, які були доставлені безпосередньо перед похолоданням. Можу лише подякувати хлопцям та дівчатам із «Розбудови» за професійну роботу, за небайдужість та віру в найкращі часи. Працюйте в обраному напрямку, перемога буде за нами!
 • Василь Назаренко, голова Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» +

  «Серця, зігріті увагою», - саме такі асоціації викликали у учасників VII Всеукраїнського фестивалю творчості людей з інвалідністю «На крилах надії 2014» благодійники Громадської організації «Розбудова» та її керівник Віктор Журавльов. Завдяки їх допомозі вдалося на найвищому рівні провести фестиваль, запросити до Києва понад 200 людей з обмеженими можливостями з усіх регіонів України. Плануючи свої грошові видатки на проведення творчого звіту громадян з інвалідністю, ГО «Розбудова» безумовно мала певні сумніви щодо суспільного ефекту від заходу, але побачивши все дійство власними очима, роздавши власноруч щасливим учасникам мистецького заходу подарунки, пересвідчилась – ця допомога є благословенне дійство, яке розвиває та гуртує українське суспільство на шляху до Європейської спільноти. Адже Європа – це Культура плюс Свобода. Щиро дякуємо Громадській організації «Розбудова», Ви – найкращі!
 • Леся Павлюк, керівник будівельно-виробничої компанії «Київгорбуд»: +

  – Спершу наша компанія співпрацювала з волонтером Анджеєм, дуже відповідальною та патріотичною людиною. Хоча він поляк за походженням, має українське серце та всіма можливостями допомагає нашій країні та армії. А коли волонтери об’єдналися в громадську організацію «Розбудова», почали допомагати їй. Переважно продуктами харчування для наших військових з Хмельниччини. А також грошима – було придбано бронежилети, бінокль з лазерним прицілом, частково сприяли доставці броньованого авто Мерседес та переобладнання під санітарну машину. Для нашої компанії важливо бути впевненим, що усі виділені кошти витрачаються за призначенням на найнеобхідніші для військових речі. Дякую волонтерам «Розбудови» за вкрай важливу для України роботу. Сподіваюся, що війна незабаром закінчиться, а наша співпраця ще довго триватиме.
 • Віктор Хлус, екс-футболіст ФК «Динамо», голова Асоціації ветеранів футболу м.Києва: +

  – Ми, колишні футболісти київського «Динамо», у березні 2014 року розпочали благодійний тур в підтримку миру та єдності в Україні! За цей час відвідали 35 міст у 17 областях, де збирали кошти на допомогу армії у АТО. Були навіть у Луганській області, у щойно визволеному від сепаратистів Сєвєродонецьку, де провели дружній матч зі збірною АТО. За цей час бачив багатьох людей, які збирали кошти на армію, на допомогу військовим та їхнім сім’ям. Переважно це чесні та безкорисні люди, які працюють на благо України. Але є й винятки, в тому числі й прикрі, про які сумно казати. Роботу волонтерів ГО «Розбудова» особисто я вважаю показовою. Кошти спрямовуються на найнеобхідніші для армії та потерпілих речі, засоби захисту, транспорт. Чим важче Україні та її військовим, тим активніші «розбудовці» у своїй роботі. Щире їм за це спасибі!
 • 1

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com