Громадська організація «Розбудова»

Спочатку було слово

У листопаді 2013 року мільйони людей вийшло на вулиці міст України в підтримку європейського вектора розвитку країни, проти корупції та безладдя. Згодом ціною життів Небесної сотні була перемога «Революції гідності», ще пізніше анексія Росією АР Крим та неприкрита військова агресія сусідньої держави на східні регіони України.

Згодом було діло

Коли вирішується доля твоєї країни, коли набагато більша та краще озброєна армія хоче тебе завоювати та поставити на коліна, час об’єднатися та разом робити спільну справу. У травні 2014 року була заснована Громадська організація «Розбудова». До неї увійшли успішні кожній у своїй справі люди, які не могли стояти осторонь проблем, перед якими постала Україна та її громадяни.

Мета ГО «Розбудова»

Метою Громадської організації є допомога українським військовим у Зоні АТО (в Донецькій та Луганській областях) медикаментами, продуктами харчування, армійським одягом, транспортом, технічними засобами та інше. Допомога сім’ям військових, які виконуючи бойові завдання були поранені або загинули. Психологічна та юридична допомога біженцям із Донецької, Луганської областей та АР Крим. Допомога інвалідам та сім’ям дітей-інвалідів.

Позиція ГО «Розбудова»

Активними та ефективними діями засновники ГО «Розбудова» хочуть пробудити в людях бажання стати учасниками наших проектів. Ми відкриті для співпраці і готові спільно розробити і узгодити різні форми взаємодії та варіанти партнерства відповідно до зазначених пріоритетів та інтересів..

Віктор Журавльов,
голова Громадської організації «Розбудова»:

Громадянська позиція активних людей, які заснували та увійшли до ГО «Розбудова», не дозволяє стояти осторонь проблем, які всі ми об’єднавшись можемо вирішити. Маємо разом будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя. Наразі головними місіями ГО «Розбудова» є наступні:

1.Виконання життєво важливих функцій державних та недержавних інститутів, які виявилися паралізованими внаслідок всеохоплюючої суспільної кризи та зовнішньої агресії з метою захисту української державності:
- організація системного постачання українській армії медикаментів, одягу, взуття, засобів захисту та техніки;
- психологічна, юридична, та матеріальна допомога сім'ям військовослужбовців та українських громадян, постраждалих внаслідок бойових дій;
- допомога іншим громадським організаціям, які об'єднують соціально найбільш вразливі верства населення (інваліди, безробітні);

2. Гуртування навколо себе здорових, патріотично налаштованих сил суспільства з метою розвитку національної ідеї, захисту та розвитку української державності

3. Сприяння реформуванню та укріпленню, а де необхідно – створення самодостатніх державних інституцій, які б забезпечували стабільний розвиток економіки та суспільства, захист прав людини

Ми запрошуємо всіх небайдужих людей долучитися до нашої команди та працювати на благо України. Зараз країні як ніколи потрібна допомога. Разом ми зможемо більше!

Про нас говорять.

 • Сергій Липко, засновник садового Центру «ДаЛаС»: +

  – Допомагати українській армії ми розпочали майже одразу після початку бойових дій на Донбасі. Робимо це за допомоги перевірених людей, таких як Андрій з організації «Розбудова». Віримо йому, бо саме діями він з колегами довів свою компетентність та найкраще застосування зібраних коштів. Замість святкування річниці заснування садового центру, вирішили на цю суму закупити одяг військовим. Також взяли участь у придбанні санітарного броньованого авто, тепловізору. Коли армійцям знадобився прожектор, віддали свій. У місті Бровари організували збір продуктів харчування, розвішували об’яви. Ще навесні 2015 року пообіцяли «Розбудові» виконати озеленення житлового будинку, який зараз будується і в якому мешкатимуть сім’ї загиблих та поранених у зоні АТО військових. Сподіваюся, у нас ще буде багато цікавих проектів з волонтерами із «Розбудови».
 • Олег Собуцький, співзасновник ТОВ «Агробізнес»: +

  – Немає зараз більш важливих для України та кожного її громадянина справ, ніж захист цілісності країни, непорушності її кордонів, збереження життів військових та мирних мешканців зайнятої бойовиками території. Я сам особисто був на Луганщині під містом Щастя, у 8-му окремому полку спеціального призначення. І на власні очі бачив, як потрібна цим мужнім хлопцям допомога від волонтерів. Бо можливості держави, будемо відверті, вкрай обмежені. Волонтери від «Розбудову» напряму контактують з військовими командирами та передають до зони АТО лише те, що потрібно. Дуже доречним був для наших армійців теплий одяг з термобілизною, зимові військові черевики, які були доставлені безпосередньо перед похолоданням. Можу лише подякувати хлопцям та дівчатам із «Розбудови» за професійну роботу, за небайдужість та віру в найкращі часи. Працюйте в обраному напрямку, перемога буде за нами!
 • Василь Назаренко, голова Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» +

  «Серця, зігріті увагою», - саме такі асоціації викликали у учасників VII Всеукраїнського фестивалю творчості людей з інвалідністю «На крилах надії 2014» благодійники Громадської організації «Розбудова» та її керівник Віктор Журавльов. Завдяки їх допомозі вдалося на найвищому рівні провести фестиваль, запросити до Києва понад 200 людей з обмеженими можливостями з усіх регіонів України. Плануючи свої грошові видатки на проведення творчого звіту громадян з інвалідністю, ГО «Розбудова» безумовно мала певні сумніви щодо суспільного ефекту від заходу, але побачивши все дійство власними очима, роздавши власноруч щасливим учасникам мистецького заходу подарунки, пересвідчилась – ця допомога є благословенне дійство, яке розвиває та гуртує українське суспільство на шляху до Європейської спільноти. Адже Європа – це Культура плюс Свобода. Щиро дякуємо Громадській організації «Розбудова», Ви – найкращі!
 • Леся Павлюк, керівник будівельно-виробничої компанії «Київгорбуд»: +

  – Спершу наша компанія співпрацювала з волонтером Анджеєм, дуже відповідальною та патріотичною людиною. Хоча він поляк за походженням, має українське серце та всіма можливостями допомагає нашій країні та армії. А коли волонтери об’єдналися в громадську організацію «Розбудова», почали допомагати їй. Переважно продуктами харчування для наших військових з Хмельниччини. А також грошима – було придбано бронежилети, бінокль з лазерним прицілом, частково сприяли доставці броньованого авто Мерседес та переобладнання під санітарну машину. Для нашої компанії важливо бути впевненим, що усі виділені кошти витрачаються за призначенням на найнеобхідніші для військових речі. Дякую волонтерам «Розбудови» за вкрай важливу для України роботу. Сподіваюся, що війна незабаром закінчиться, а наша співпраця ще довго триватиме.
 • Віктор Хлус, екс-футболіст ФК «Динамо», голова Асоціації ветеранів футболу м.Києва: +

  – Ми, колишні футболісти київського «Динамо», у березні 2014 року розпочали благодійний тур в підтримку миру та єдності в Україні! За цей час відвідали 35 міст у 17 областях, де збирали кошти на допомогу армії у АТО. Були навіть у Луганській області, у щойно визволеному від сепаратистів Сєвєродонецьку, де провели дружній матч зі збірною АТО. За цей час бачив багатьох людей, які збирали кошти на армію, на допомогу військовим та їхнім сім’ям. Переважно це чесні та безкорисні люди, які працюють на благо України. Але є й винятки, в тому числі й прикрі, про які сумно казати. Роботу волонтерів ГО «Розбудова» особисто я вважаю показовою. Кошти спрямовуються на найнеобхідніші для армії та потерпілих речі, засоби захисту, транспорт. Чим важче Україні та її військовим, тим активніші «розбудовці» у своїй роботі. Щире їм за це спасибі!
 • 1

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com