Міноборони України розповідає про будівництво дому в Хмельницькому

Ініціатива Громадської організації «Розбудова» побудувати будинок для українських військових, які зазнали поранень у Зоні АТО, викликала великий резонанс у суспільстві.

На церемонії урочистого закладання пам’ятної капсули у фундамент майбутнього триповерхового будинку на 18 квартир окрім почесних гостей були присутні багато представників мас-медіа. Зокрема, вийшов сюжет на телеканалі «Інтер», у загальнонаціональних та місцевих інтернет-сайтах.

Логічно, що будівництво житла для військовослужбовців не могло не привернути увагу Міністерства оборони України та її прес-служби. На офіційному сайті МОУ вийшов розгорнутий репортаж та фотогалерея з місця події. Також ця новина буда предрукована офіційним сайтом Кабінету міністрів України.

«Впевнений, що житло для військовослужбовців буде зведено у найкоротші терміни, і воно буде дуже якісним і добротним. Так вийшло, що в країну прийшла війна, і перший удар прийняла наша армія, яка нас захистила, захищає і буде захищати. Ми, як громадяни України, повинні їй допомагати», – розповів голова ГО «Розбудова» Віктор Журавльов прес-службі Міністерства оборони України.

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com