Допомога українським військовим у зоні проведення АТО

Конфронтація насильства у Донецькій та Луганській областях розпочалася в середині квітня 2014 року, коли озброєні групи проросійських активістів почали захоплювати адмінбудівлі та відділки міліції. Українська влада у відповідь заявила про проведення Антитерористичної операції, до якої були залучені сили СБУ, МВС, пiдроздiли Мінiстерства оборони та Прикордонної служби, а також центральні та мiсцевi органи влади. Поступово протистояння переросло у масштабний військовий конфлікт.

Наразі, не дивлячись на миротворчу позицію української влади та заклики до перемир'я з боку провідних світових країн-партнерів України, продовжується активна фаза бойових протистоянь між українськими військовими і добровольчими батальйонами Нацгвардії та проросійськими терористичними угрупованнями. Точної кількості загиблих з боку військових та цивільного населення наразі назвати ніхто не може. За приблизними даними станом на початок листопада 2014 року, загалом загинуло до 5000 людей, у тому числі близько 1700 українських військових. Багато людей пропало безвісті, близько півмільйона мешканців Донбасу виїхало до інших регіонів України та зарубіжжя у пошуках миру та спокою.

Після того як АТО переросла в повномасштабну війну роль волонтерів, які постачають різноманітні речі, засоби захисту та багато чого іншого до частин та підрозділів української армії та Нацгвардії, допомагають біженцям і вимушеним переселенцям значно зросла.

«Роль волонтерів сьогодні в Україні важлива і дуже значима. Волонтерський рух закрив ті питання, які держава не здатна (закрити)», - відзначив на зустрічі з волонтерами у серпні 2014 року Президент України Петро Порошенко.

Волонтери Громадської організації «Розбудова» з перших днів початку АТО розпочали активно допомагати українським військовим у протистоянні з набагато краще озброєними та екіпірованими проросійськими сепаратиськими угрупованнями. Майже щотижня активісти «Розбудови» відправляють на схід України найрізноманітніші речі. Аптечки з Целоксом та медикаменти, розкладачки та каремати, термобілизну та військовий одяг, бронежилети, келарові шоломи, тепловізори, броньоване санітарне авто, безпілотники та багато чого іншого.

Щодня волонтери «Розбудови» шукають нові і нові шляхи допомоги військовим у зоні АТО. Або допомога була максимально ефективною, ГО «Розбудова» зосередила свою увагу на співпраці з 8-м окремим полком спеціального призначення Збройних сил України, який виконує бойові завдання у зоні АТО на Луганщині під містом Щастя, а також 7-м Хмельницьким батальйоном територіальної оборони, який зараз базується у селі Миколаївка Харківської області, це у восьмі кілометрах від кордону з Росією. Із вояками склалися добрі робочі та товариські стосунки, волонтери чудово знають їх першочергові потреби та впевнені, що надана допомога буде використана за призначенням та максимально ефективно.

На черзі у Громадської організації «Розбудова» багато планів та проектів по допомозі військовим у Зоні АТО. Наразі цей напрямок є пріоритетним у нашій роботі.


Пропонуємо ознайомитися з діяльністю Громадської організації «Розбудова» щодо допомозі українським військовим у зоні проведення АТО

Хто ми?

Об’єднання активних людей, які разом хочуть будувати нову країну – багату, успішну, безпечну, головною цінністю якої є людина та людське життя.

Контакти

Україна, м.Київ
вул.Предславинська, 43/2
Телефон: +38-044-528-5385
Email: rozbudova.info@gmail.com